Porzsák 78602600 5db/csomag Nilfisk mikroszálas.
Nilfisk Coupe, Go, Force 60, Force 65, Force 122, Force 144, One és Compact... porszívókhoz.
Az alábbi porszívótípusokhoz használható:
NILFISK / ALTO - BGB 10E05A2 ONE
NILFISK / ALTO - BLB 10P05A-HFN ONE
NILFISK / ALTO - C 230 Compact
NILFISK / ALTO - Neo R10P05A
NILFISK / ALTO - One
NILFISK / ALTO - ONE BGB10E05A2
NILFISK / ALTO - ONE BLB10P05A
NILFISK / ALTO - One CHPC13P08A
NILFISK / ALTO - One Clean Air
NILFISK / ALTO - One Dark Blue
NILFISK / ALTO - ONE DRB10E05A2
NILFISK / ALTO - ONE MBB10P05A 128350580
NILFISK / ALTO - One Prime
NILFISK / ALTO - One Reach
NILFISK / ALTO - One WB10P05A1
NILFISK / ALTO - ONE WHITE EU 18451183
NILFISK NEO BL10P05A 128350571
NILFISK NEO R10P05A 128350570
NILFISK NEO R10P05A AUS/NZ 128350574
NILFISK NEO SI10P05A 128350572
NILFISK NEO SI10P05A AUS/NZ 128350575
NILFISK NEO W10P05A 128350573
NILFISK ONE CLEAN AIR 18451190
NILFISK ONE Clean Air UK 18451191
NILFISK ONE DARK BLUE 107416511
NILFISK ONE DARK RED PARQUET 107416513
NILFISK ONE PRIME 18451194
NILFISK ONE REACH 18451193
NILFISK ONE YELLOW 18451181
NILFISK ONE BB10P05A 128350583
NILFISK ONE BB10P05A AUS/NZ 128350584
NILFISK ONE BGB10E05A2 128350594
NILFISK ONE BLB10P05A 128350585
NILFISK ONE BLB10P05A UK 128350586
NILFISK ONE CHPC13P08A 128350590
NILFISK ONE DBB10P05A AUS/NZ 128390101
NILFISK ONE DBB10P05A-HB15 128350593
NILFISK ONE DRB10E05A2 128350595
NILFISK ONE DWPC13P08A 128350591
NILFISK ONE DWPC13P08A AUS/NZ 128350592
NILFISK ONE MBB10P05A 128350580
NILFISK ONE SWPC13P05A 128350587
NILFISK ONE SWPC13P05A AUS/NZ 128350589
NILFISK ONE SWPC13P05A UK 128350588
NILFISK ONE WB10P05A 128350581
NILFISK ONE WB10P05A AUS/NZ 128390100
NILFISK ONE WB10P05A UK 128350582
NILFISK ONE WB10P05A-HB15 128390102
NILFISK ONE WB10P05A-HB15 SG 128350382
NILFISK C10
NILFISK C110
NILFISK C120
NILFISK C20
NILFISK C230
NILFISK COMAPCT
NILFISK COUPE
NILFISK FORCE
NILFISK GO
NILFISK NEO
NILFISK GO-serie – Nilfisk GO Plus GM 65
NILFISK Coup
NILFISK Coup
NILFISK Compact-serie – Nilfisk Force 144
NILFISK FLOORTEC R 670 B
A Nilfisk 78602600 porzsák kiváló minőségű porzsák, amely megbízható por- és szennyeződésgyűjtést biztosít a mindennapi takarítás során. Az 5 db-os kiszerelés praktikus és gazdaságos megoldás otthoni, irodai vagy műhelyhasználatra.
A strapabíró kialakítás segít a por biztonságos összegyűjtésében, miközben hozzájárul a porszívó optimális szívóerejének megőrzéséhez. A porzsák egyszerűen és gyorsan cserélhető, így kényelmes használatot biztosít.
Ez a porzsák:
Ideális:
A legjobb teljesítmény érdekében ajánlott a porzsákot rendszeresen cserélni.
Nilfisk 78602600 • Nilfisk porzsák • 5 db porzsák • porszívó porzsák
A porzsák egyszer használatos, így amikor megtelik vagy azt a készülék telítettségjelzője jelzi, akkor ki kell dobni!
Ne szívjon fel a porszívóval folyadékot, mert a porzsák anyaga miatt az meggyengülhet és kiszakadhat, kárt téve így a készülékben.
A készülékbe való behelyezés előtt ellenőrizze annak sérülésmentességét, a porzsáktartóba való beillesztésnél nem nyílt e szét vagy vált el a ragasztás. Ez esetben cserélje a porzsákot!
A porzsák mögött lévő motorvédő szűrő állapotát rendszeresen ellenőrizze, szükség esetén cserélni kell!
Felújításoknál keletkező törmeléket vagy finom port nem ajánlatos felszívni a porzsákba, mert azt hamar eltömítheti vagy rosszabb esetben kiszakíthatja.